Göteborgs Kakelhus

Stans trendigaste kakelhus

Kontaktuppgifter

Adress
Hantverksvägen 7
SE-436 33 Askim
Hitta vägbeskrivning

Telefon
031-28 03 03

Fax
031-28 03 32

E-post
info@goteborgskakelhus.se

Följ oss på Facebook

Passa på att följa oss via vår Facebook-sida för att snabbt ta del av spännande erbjudanden, rabatter och nyheter!

Klicka på bilden nedan för att komma till vår sida.

Facebook

Kontakta oss gärna via
vårt kontaktformulär!

Klicka på kortet nedan för att öppna!

X

Våra kontaktpersoner

Rickard Andersson
Kontor
rickard@goteborgskakelhus.se
070 525 26 28

Fredrik Larsen
Kontor
fredrik@goteborgskakelhus.se
070 752 44 40

Marie Westman
Butik
marie@goteborgskakelhus.se
031-79 79 824

Nicklas Larsen
Butik
nicklas@goteborgskakelhus.se
031 79 79 823


Jonas Kraft
Butik
jonas@goteborgskakelhus.se
031-79 79 822

Örjan Backhouse
Lager
orjan@goteborgskakelhus.se
031-79 79 826

Anne-Louise Carlzon
Ekonomi
anne-louise@goteborgskakelhus.se
031-79 79 825